przejdź do treści | przejdź do menu
Nowa strona KO w Kielcach | ESP ePUAP | instrukcja | redakcja | brak informacji? | mapa serwisu | adresy szkół |  duży kontrast  | domyślny kontrast

Kuratorium Oświaty w Kielcach

21.11.12 – Instrukcja korzystania ze strony WWW Kuratorium Oświaty w Kielcach (strony podmiotowej BIP)

Strona WWW Kuratorium Oświaty w Kielcach pełniąca jednocześnie funkcję strony podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej to publikator teleinformatyczny służący udostępniania informacji w postaci ujednoliconego systemu stron w sieci Internet.

Publikowane informacje zgromadzone są menu po lewej stronie. Menu jest podzielone na poszczególne działy tematyczne. Pozycje menu prowadzą bezpośrednio do treści podstron strony WWW urzędu.

Treści informacji publicznej są redagowane za pomocą:

Aby wyświetlić treści informacji przypisanych do poszczególnych działów tematycznych – należy kliknąć wybraną pozycję menu.

Na treść poszczególnych opublikowanych informacji składają się:

Strona WWW Kuratorium Oświaty w Kielcach wyposażona jest wyszukiwarkę informacji pozwalającą w szybki sposób dotrzeć do żądanych treści. Aby skorzystać z wyszukiwarki należy w polu tekstowym „Szukaj” wpisać szukane słowo lub wyrażenie i kliknąć przycisk „OK”. Po czym wyświetli się lista udostępnionych informacji zawierających wyszukiwane wyrażenie. Aby odczytać treść wyszukanej informacji należy kliknąć nagłówek lub odnośnik do danej informacji.

Opis stałych pozycji w górnej części strony:

Problemy ze stroną?

Informujemy, że strona WWW Kuratorium Oświaty w Kielcach spełnia standardy określone w załączniku nr 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz. U. z 2012 r., poz. 526)

W szczególności są to:

Strona WWW Kuratorium Oświaty w Kielcach spełnienia również wymagania Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0), z uwzględnieniem poziomu AA, określone w załączniku nr 4 do wyżej wymienionego rozporządzenia.

Jeśli strona WWW urzędu nie wyświetla się poprawnie w Twojej przeglądarce, oznacza to, że używasz starej wersji przeglądarki, niepoprawnie obsługującej wyżej wymienione standardy. W związku z tym prosimy o zainstalowanie najnowszej wersji, która będzie potrafiła poprawnie wyświetlić nasze strony.

Kuratorium Oświaty w Kielcach
25-516 Kielce, al. IX Wieków Kielc 3, budynek C-1, II piętro
Dane teleadresowe wszystkich pracowników urzędu (PDF do wydruku)
Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP oraz wymogi dla dokumentów elektronicznych
godziny pracy: poniedziałek–piątek 7.30–15.30

Wszystkie treści serwisu będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej,
są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska.

Menu
Ważne odnośniki